O nas

      Vela Poland S.A. rozwinęła swoją działalność oferując hiszpańskie nieruchomości dla polskich nabywców. Hiszpania już od kilku lat wybierana jest najczęściej przez polskich inwestorów jako miejsce na zakupu drugiego domu. O jej atrakcyjności świadczą konkurencyjne ceny w stosunku do innych krajów europejskich i absolutnie doskonałe warunki do odpoczynku przez cały rok. Korzystna sytuacja rynkowa w Hiszpanii sprawia, że o własnym domu w Hiszpanii nie musimy już więcej marzyć. Wystarczy go po prostu kupić. Często dużo taniej niż w Polsce. Zagraniczni inwestorzy już dawno zauważyli potencjał hiszpańskiego rynku. W 2019 r. wartość transakcji na rynku nieruchomości przekroczyła rekordowe 12,214 mld Euro. Dziś Spółka gotowa jest do tego, aby oferować nieruchomości z pozostałych części Europy m.in. z Francji oraz Chorwacji, dokąd zapraszamy naszych klientów. Dzięki pozyskanym ofertom oraz rozbudowanej sieci obsługi, możemy również bardziej śmiało myśleć o wejściu na kolejne rynki dystrybucji. Dzięki środkom pozyskanym z emisji Spółka planuje wejść na rynek Belgii i Niderlandów, skąd planujemy pozyskiwać kolejną grupę zainteresowanych nabywców nieruchomości.

     Vela Poland S.A. rozpoczyna dynamiczne skalowanie swojego biznesu na rynkach międzynarodowych. Dotychczasowe doświadczenie daje nam pewność stworzenia profesjonalnych struktur, które pomogą nie tylko prężnie rozwinąć się w Hiszpanii, ale także wejść na nowe rynki.

Nasz zespół

Michał Ćwierzyk

     Prezes Zarządu Vela Poland S.A., jej założyciel oraz akcjonariusz. Przedsiębiorca od lat związany z rynkiem e-commerce. Odpowiada za rozwój spółki Vela Poland oraz jej  ekspansję na rynkach zagranicznych. Michał z sukcesem buduje oraz tworzy  wiele marek własnych.

Katarzyna Kaczmarczyk

Katarzyna Kaczmarczyk to profesjonalistka z długoletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Pełniąc funkcję Dyrektora Operacyjnego, wykazuje się niezwykłym wyczuciem w kwestiach operacyjnych oraz konsekwencją w działaniu, co pozwala nam nieustannie kierować działania firmy w optymalnym kierunku. To właśnie dzięki jej inicjatywie w opracowywaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów jakości obsługi klienta, nasza firma może dziś pochwalić się wyjątkowo wysokim poziomem świadczonych usług. Jej wkład jest kluczowy dla naszego ciągłego rozwoju i utrzymania lidera w dziedzinie obsługi klienta.

Michał Daniel

     Od 2006 r. CEO agencji kreatywnej icube.pl. Ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu rozwiązań webowych i rozwijaniu startupów, wykorzystujących dedykowane aplikacje. Ma na swoim koncie budowanie systemów IT dla branży nieruchomości. W myśl zasady “Create Quality” udziela doradztwa technologicznego oraz marketingowego nowo powstałym startupom, a także firmom o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dariusz Ożóg

      Doświadczony w procesach budowania biznesu e-commerce. Odpowiedzialny za realizację strategicznych projektów związanych z rozwojem firmy, profilowaniem oferty, kreowaniem pozytywnych doświadczeń klientów z firmą, wzrostem przychodów oraz zyskownością. Zbudował pozycję lidera sprzedaży online w segmencie oczyszczaczy powietrza w Polsce. Obecnie nadzoruje strategię rozwoju firmy na rynkach zagranicznych.

Maciej Gnyszka

     Fundraiser, przedsiębiorca i bloger (www.maciejgnyszka.pl). Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Od 2009 roku prowadzi Gnyszka Fundraising Advisors (GFA) – pierwszą polską agencję fundraisingową. 

Norbert Liziński

     Inżynier, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od lat związany z profesjonalnymi działaniami biznesowymi i z branżą nieruchomości. Od 2021 roku odpowiada m.in. za rozwoju systemu partnerskiego i Działu Sprzedaży Vela Poland S.A. (w tym marki tripinvest).

Witold Niedojadło

     Specjalista w zakresie rozliczeń transakcji finansowych, kontroli kont i przepływów firmowych a także w zakresie zarządzania majątkiem i budowy portfeli inwestycyjnych. Od 1998 aktywny zawodowo w bankowości i na krajowym rynku finansowym.

Michał Uherek

     Na co dzień związany jest z rynkiem inwestycji w sektorze MSP w branżach technologicznych, marketingowych, medycznych oraz sprzedaży. Doświadczenie zdobywał w największym funduszu Venture Capital w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmuje się wsparciem spółek w procesie pozyskiwania kapitału.